Telefon
+48 733 949 545
Email
marcin.wozniak@prawdziwewartosci.pl
SMS NEWS

Metale Szlachetne
Wybierz Wolność

TRADYCYJNe zabezpieczenie - współczesny partner - Auvesta.
Ochrona majątku oparta na metalach szlachetnych:
złoto, srebro, platyna, pallad.

Auvesta Edelmetalle Ag

Profesjonalny partner

Posiadając depozyt online w Auvesta mogą Państwo oszczędzać, kupować, sprzedawać oraz przechowywać metale szlachetne: złoto, srebro, platynę i pallad. Nasze plany oszczędnościowe nie mają okresu trwania, nie są związane z deklaracją zakupów oraz nie narzucają okresów wypowiedzenia.

Korzyści z rozwiązań

Auvesta Edelmetalle AG jest liderem na światowym rynku dealerów metali szlachetnych.
Posiada klientów z całego świata oferując swoje rozwiązania w ponad 80 państwach.

100% własności

Przechowując kupione metale szlachetne na terenie szwajcarskich magazynów wolnocłowych we własnym imiennym depozycie są Państwo prawnymi właścicielami posiadanych kruszców. Jest to rozwiązanie poufne i bezpieczne.

Maksymalne bezpieczeństwo

Państwa metale przechowywane są w certyfikowanych sejfach oraz poddawane audytom kilkukrotnie w ciągu całego roku. Szwajcarskie magazyny wolnocłowe to geopolityczna neutralność, bezpieczeństwo oraz najwyższy stopień poufności.

Korzyści podatkowe

W przypadku przechowywania wszystkich metali szlachetnych, również srebro, platyna i pallad, kupujecie Państwo bez podatku VAT, który w niektórych państwach, np. w Polsce, wynosi aż 23%.

Gwarancja odkupu

Posiadają Państwo gwarancję odkupu posiadanych metali szlachetnych. Jeżeli zdecydują się Państwo na sprzedaż posiadanych metali szlachetnych, otrzymają środki ze sprzedaży bezpośrednio na własny rachunek bankowy.

Dlaczego Auvesta?

Jako jeden z wiodących dealerów metali szlachetnych w Europie Auvesta Edelmetalle AG jest dla Państwa kompetentnym partnerem w drodze do budowania portfolio opartego na metalach szlachetnych. Dzięki planowi oszczędnościowemu Auvesta inwestują Państwo regularnie w fizyczne metale i budują wraz z każdym gramem swój majątek. Indywidualnie przy uwzględnieniu Państwa potrzeb, na uczciwych warunkach.

+ 100% FIZYCZNA WARTOŚĆ

Oszczędzają Państwo w fizycznych sztabach złota, srebra, platyny i palladu oraz monetach. Wraz z każdym zakupem nabywają Państwo po korzystnych cenach części dużych sztab metali szlachetnych albo monety.

+ ŁATWO I ELASTYCZNIE

Zakup i sprzedaż złota na całym świecie w sekundę online. Zakup możliwy już od 25,- € miesięcznie. Wraz z każdą wpłatą nabywają Państwo fizyczne złoto, srebro, platyna lub pallad. Sprzedaż w dowolnym momencie online.

+ BRAK ZOBOWIĄZAŃ

Brak minimalnego czasu trwania.
Brak okresów wypowiedzenia.
Brak miesięcznych deklaracji zakupów.
Brak limitów zakupów.

Korzyści

Auvesta Edelmetalle AG jako dom handlowy z branży metali szlachetnych wielokrotnie wyróżniona w porównaniach najpopularniejszych niemieckich dealerów złota działających online oraz w oddziałach stacjonarnych sprawia, że mogą Państwo polegać na naszych rozwiązaniach.

+
 BEZ PODATKÓW

Wszystkie metale szlachetne sprzedawane są bez podatku VAT na terenie magazynów wolnocłowych.

+ POUFNOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO

Najwyższy stopień bezpieczeństwa i poufności przechowywanego majątku.

+ BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Brak limitów i ograniczeń co do terminu i wielkości depozytów oraz zakupów.

Kontakt

Zapraszam Państwa do bezpośredniego kontaktu. Klikając przycisk WYŚLIJ prześlą Państwo swoje dane wpisane w formularzu kontaktowym. Jest to jednoznaczne z tym, że dane te mogą zostać użyte w celu odpowiedzi na Państwa pytania oraz kontaktu. W każdym momencie mogą Państwo odwołać swoją zgodę.

Info

Marcin Woźniak | Valores Veri
+48 733 949 545